PolishPL  English (UK)  GermanDE-CH-AT  SlovakSlovenina
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Aktualności

PROMOCJA NA PIANĘ JAROMAX 65!

W związku z wprowadzeniem do naszej oferty nowego produktu PIANY ZIMOWEJ JAROMAX 65, przygotowaliśmy PROMOCJĘ PUNKTOWĄ, w której można w bardzo prosty sposób otrzymać wartościowe nagrody.

Oferując Państwu pianę JAROMAX 65, jesteśmy przekonani o jej znakomitych walorach użytkowych. Nasz produkt posiada bardzo wysokie parametry izolujące,  wygłuszające oraz wydajność do 65L. Charakteryzuje się ogromną łatwością w aplikacji, co gwarantuje precyzję użytkowania, dlatego nawet najbardziej skomplikowane prace z pianą JAROMAX 65, odbędą się z wielką łatwością i uśmiechem na twarzy.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży stolarki otworowej wiemy, co dla użytkowników pian jest najważniejsze, dlatego postawiliśmy na produkt najwyższej jakości, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających ekip monterskich.

CENA DLA DYSTRYBUTORA/MONTAŻYSTY – 14,95zł netto
ILOŚĆ SZTUK W KARTONIE- 12

  

W tabeli widać ile punktów przysługuje za daną ilość jednorazowego zakupu piany.
Wystarczy sprawdzić w katalogu jaka nagroda przysługuje za zakupioną ilość piany i wybrać jedną lub więcej. Prosimy, aby na zamówieniach wpisywać hasło: ZIMOWA PROMOCJA oraz nazwę wybranego prezentu.

*Przy zamówieniach paletowych istnieje możliwość negocjacji ceny

WARUNKIEM SKORZYSTANIA Z PROMOCJI JEST BRAK PRZETERMINOWANYCH PŁATNOŚCI.

KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZEJŚĆ DO KATALOGU NAGRÓD.

Facebook

Logowanie

Oferty pracy

Oferty pracy

Wspieramy sport

2013 | Wszelkie prawa zastrzeżone - Jaro-Max

designed by ::K&C