PolishPL  English (UK)  GermanDE-CH-AT  SlovakSlovenina
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Aktualności

10.11.2014 - DZIEŃ WOLNY W JARO-MAX

  

Czasem trzeba odpocząć, a w tym roku w związku ze Świętem Niepodległości wypadającym we wtorek 11.11.2014 (dzień ustawowo wolny od pracy) planujemy wykorzystać do tego długi weekend. Informujemy, iż w poniedziałek 10.11.2014 nie będą realizowane transporty, jak również nie będzie pracował dział handlowy.

Za utrudnienia przepraszamy i życzymy wszystkim miłego, długiego weekendu! :-) 

 

 

Wtorek 9.09.2014 - przerwa techniczna!


Szanowni Państwo!

W związku z otrzymanym powiadomieniem od naszego dostawcy energii elektrycznej informujemy, że we wtorek 9.09.2014 może wystąpić utrudniony kontakt z naszą firmą, z powodu planowanej przerwy w dostarczaniu prądu na terenie naszej miejscowości.

Przerwa planowana jest od godziny 8.00 do godziny 14.00. W tym czasie nie będą działały telefony stacjonarne oraz fax.

Prosimy o wyrozumiałość oraz przesyłanie zamówień przez e-mail. Wszelkie wiadomości zostaną odczytane najszybciej jak to możliwe, a towar dostarczony zgodnie z harmonogramem stałych dni dostaw. 

W razie jakichkolwiek pytań nasze Biuro Obsługi Klienta będzie dostępne pod numerami telefonów komórkowych. Aby przejść do listu numerów kliknij "czytaj więcej...".

Čítať ďalej...

ZAŚLEPKI ALUMINIOWE DO PARAPETÓW!

 

Obserwując ciągle zmieniające się trendy na rynku stolarki otworowej zauważamy, iż w każdym segmencie naszej branży coraz bardziej stawia się na trwałość oraz jakość wykończeń... 

Čítať ďalej...

Facebook

Logowanie

Oferty pracy

Oferty pracy

Wspieramy sport

2013 | Wszelkie prawa zastrzeżone - Jaro-Max

designed by ::K&C