PolishPL  English (UK)  GermanDE-CH-AT  SlovakSlovenina
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Aktualności

Wtorek 9.09.2014 - przerwa techniczna!


Szanowni Państwo!

W związku z otrzymanym powiadomieniem od naszego dostawcy energii elektrycznej informujemy, że we wtorek 9.09.2014 może wystąpić utrudniony kontakt z naszą firmą, z powodu planowanej przerwy w dostarczaniu prądu na terenie naszej miejscowości.

Przerwa planowana jest od godziny 8.00 do godziny 14.00. W tym czasie nie będą działały telefony stacjonarne oraz fax.

Prosimy o wyrozumiałość oraz przesyłanie zamówień przez e-mail. Wszelkie wiadomości zostaną odczytane najszybciej jak to możliwe, a towar dostarczony zgodnie z harmonogramem stałych dni dostaw. 

W razie jakichkolwiek pytań nasze Biuro Obsługi Klienta będzie dostępne pod numerami telefonów komórkowych. Aby przejść do listu numerów kliknij "czytaj więcej...".

Čítať ďalej...

ZAŚLEPKI ALUMINIOWE DO PARAPETÓW!

 

Obserwując ciągle zmieniające się trendy na rynku stolarki otworowej zauważamy, iż w każdym segmencie naszej branży coraz bardziej stawia się na trwałość oraz jakość wykończeń... 

Čítať ďalej...

NOWOŚĆ! WOSK PSZCZELI DO PIELĘGNACJI WYROBÓW Z KAMIENIA!

WOSK PSZCZELI DO KAMIENIA

W naszej ofercie pojawił się kolejny produkt do pielęgnacji i konserwacji wyrobów z kamienia szlifowanego. Produkt doskonale czyści i konserwuje granit, marmur, konglomerat, lastriko wydobywając prawdziwy koloryt powierzchni kamiennych.
Dzięki naturalnym składnikom i silikonom wosk zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci oraz szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych.

WOSK ŚWIETNIE NABŁYSZCZA POWIERZCHNIE Z KAMIENIA SZLIFOWANEGO!

Opakowanie 250ml. Wydajność 10- 20 m².

Sprawdź cenę...

Čítať ďalej...

Facebook

Logowanie

Oferty pracy

Oferty pracy

Wspieramy sport

2013 | Wszelkie prawa zastrzeżone - Jaro-Max

designed by ::K&C